aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. PCZ Kamienna Góra

W czerwcu 2021r. Zarząd Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. podjął decyzję o leasingu, trzeciego już auta w ostatnich 3 latach, specjalnego samochodu do przewozu pacjentów w pozycji leżącej. Posiadane dotychczas samochody były wyjątkowo wyeksploatowane. Ilość wyjazdów, zarówno w celach niezbędnych konsultacji, badań diagnostycznych w innych jednostkach jak i przywóz i odwóz pacjentów, przebywających w nowoutworzonym Dziennym Domu Opieki Medycznej, spowodowały, że zakup samochodu stał się konieczny.

fot. PCZ Kamienna Góra

Z przyjemnością informujemy wszystkich mieszkańców powiatu kamiennogórskiego, że Zarząd Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o w roku 2021 zakupił na potrzeby Poradni Ginekologiczno-Położniczej nowy aparat do wykonywania badań ultrasonograficznych (USG), który dzięki wysokiej czułości trybu Dopplera i bogatemu oprogramowaniu pomiarowemu pozwala uzyskać najlepszy efekt badania. Aparat posiada wybór wysokiej jakości głowic, umożliwiających wykonywanie szerokiego zakresu diagnostyki USG.

Źródło: pixabay.com

Jeśli zakładasz własną firmę to potrzebujesz miejsca, w którym Twoja firma będzie miała siedzibę. Nie zawsze możesz podać adres pod którym mieszkasz. Może być tak dlatego, że na przykład wynajmujesz mieszkanie, a wynajmujący może nie zgodzić się na prowadzenie działalności w takim lokalu. Jednak nic straconego. W takim wypadku możesz skorzystać z wirtualnego biura. Co to takiego i jakie są zalety wirtualnych biur dowiesz się z tego artykułu.

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. zatrudni:

KIEROWCĘ / SANITARIUSZA

15 wp

Okres jesienno- zimowy to niezbyt korzystny czas dla naszej figury. Nasz organizm, chroniąc się przed nadchodzącym zimnem, gromadzi dodatkową tkankę tłuszczową, co przedkłada się na nasz apetyt. Chcemy jeść więcej i bardziej kalorycznie. A im więcej kalorii dajemy naszemu ciało, tym szybciej nasza tkanka tłuszczowa się rozwija. I tutaj mamy dylemat, jak jeść zimą, czy jesienią, aby nie przytyć.

Gambit Lubawka

 wp

Pielęgnacja skóry jesienią nie należy to trudnych zadań. Warto tylko pamiętać o kilku zasadach, które sprawią, że będziesz promieniała, pięknie wyglądała i cieszyła się zdrowiem w czasie chłodnych i deszczowych dni. Zastanawiasz się jak o siebie zadbać jesienią ? Zobacz, jak w tym czasie odżywić swoją cerę- co twojej skórze jest potrzebne jesienią.

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. zatrudni:
ELEKTRYKA
i
KONSERWATORA

fot. lh

Aromat i smak kawy zaparzonej w ekspresie nie ma sobie równych i wie to każdy wielbiciel tego napoju. Prosty i intuicyjny proces parzenia kawy zapewnia zupełnie inną jakość doznań smakowych. Oczywiście kawą z ekspresu można się raczyć w każdej dobrej kawiarni czy knajpce. Dlaczego jednak nie pozwolić sobie na taki luksus we własnym domu? Caffe latte, capuccino, różnego rodzaju kawy mleczne są dziś na wyciągnięcie ręki. Ekspresy do kawy są zaś łatwo dostępne dla detalicznego klienta. Czy warto się na nie decydować i jakie modele wybierać? Podpowiadamy w poniższym artykule.

fot. wp

Mazury – raj dla wszystkich, którzy kochają przebywać na łonie natury. Swoje miejsce znajdą tutaj nie tylko miłośnicy żeglarstwa i aktywnego wypoczynku, ale również ceniący sobie ciszę i spokój turyści. Jednym z obowiązkowych punktów na mapie Mazur są oczywiście Mikołajki. „Polska Wenecja”, jak zwykło się je nazywać, to malowniczy kurort, położony pomiędzy jeziorami Mikołajskim i Tałty. Warto odwiedzić go o każdej porze roku. Jednak niezwykły urok zyskuje zwłaszcza jesienią, kiedy okoliczna roślinność mieni się tysiącem barw. Zarezerwuj noclegi w Mikołajkach i przekonaj się, jak magiczne jest to miejsce.

REKLAMA

ds21