aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

strazpisarzowice.pl

Dzisiaj (sobota, 5 grudnia) rano strażacy z OSP Pisarzowice wezwani zostali na boczną drogę w Szarocinie.

policja

W dniu 28 listopada br. tuż przed 23:00 na rynku w Lubawce zostało zniszczone, ustawione tam, metalowe serce na nakrętki.

fot. policja Kamienna Góra

Dzisiaj policjanci z Wydziału Kryminalnego kamiennogórskiej jednostki, zatrzymali w jednym z mieszkań na terenie miasta, 24 - letniego mężczyznę, który w jednym z pomieszczeń swojego mieszkania, miał schowanych 70 porcji handlowych marihuany.

Kamienna Góra

Pięć ofert złożonych zostało w przetargu na remont mostu nad Bobrem w Kamiennej Górze. Most jest częścią ul. Lompy.

fot. policja Kamienna Góra

Wczoraj tuż po godzinie 17:00 kamiennogórscy policjanci zatrzymali na terenie miasta samochód osobowy marki Daewoo Lanos, którego 39 - letni kierujący posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

policja Kamienna Góra

W nocy z 2 na 3 grudnia br. kamiennogórscy policjanci Referatu Ruchu Drogowego podczas wzmożonych działań, prowadzonych na terenie powiatu, zatrzymali do kontroli wiele pojazdów. Wśród nich ujawnili dwóch kierujących, którzy kierowali, mimo zatrzymanych wcześniej praw jazdy.

fot. policja Kamienna Góra

W nocy z 02/03 listopada br. kamiennogórscy policjanci, podczas wzmożonych działań wymierzonych w przestępczość przeciwko mieniu, zatrzymali na terenie Kamiennej Góry trzech mieszkańców tego miasta, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Mężczyźni ci usłyszeli już zarzuty w tej sprawie. W sumie policjanci zabezpieczyli 42 porcje handlowe narkotyków. Na chwilę obecną grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

IMGW-PIB wydało ostrzeżenie meteorologiczne dl powiatu kamiennogóskiego na okres od godziny 8:30 4 grudnia do 8:00 5 grudnia.

Kamienna Góra

Dwie firmy gotowe są zająć się emisją obligacji dla Kamiennej Góry. Obligacje o wartości do 10 mln zł mają zostać wyemitowane w tym roku. Pozyskane pieniądze pokryć mają koszty miejskich inwestycji.

marciszow

Gmina Marciszów ogłosiła drugi przetarg na odbiór w 2021 roku odpadów komunalnych. W pierwszym złożone zostały dwie oferty na kwoty znacznie wyższe od planów samorządowców.

REKLAMA