aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. Fundacja „Europejska Perła Baroku”

Przygotowania do XI Festiwalu Trzech Kultur nabierają tempa! Świąteczny przegląd, którego Finał odbędzie się 18 stycznia 2021 roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

 

Festiwal Trzech Kultur od lat organizowany przez ks. Mariana Kopko i Fundację „Europejska Perła Baroku” stał się tradycją. Każdego roku w trzecią sobotę stycznia dzieci i młodzież z Polski, Czech i Niemiec stają na scenie, by zaprezentować swoje umiejętności artystyczne.

Niestety w tym roku pandemia pokrzyżowała plany organizatorom Festiwalu. Postanowili oni jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom uczestników i ze względu na ogromne zainteresowanie i liczne zgłoszenia zorganizowali Festiwal w wersji online. Przeglądy trwają od 14 grudnia 2020 r., a zakończą się 14 stycznia 2021 r. Do tego czasu uczestnicy Festiwalu mają czas na przesłanie swoich nagrań konkursowych do organizatorów. 18 stycznia 2021 r. poprzez kontakt telefoniczny oraz wpis na stronie internetowej organizatora ogłoszone zostaną wyniki XI Festiwalu Trzech Kultur. Regulamin Festiwalu oraz Karty Zgłoszeń dostępne są na stronie organizatora www.opactwo.eu.

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA