aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

Na kierowcach ciężarówek spoczywa ogromna odpowiedzialność. Pokaż swojemu znajomemu kierowcy TIR-a lub innej bliskiej Ci osobie, która zajmuje się tym fachem, że Ci na niej zależy, i sprezentuj jej bluzę z nadrukiem. Jednak który model wybrać, by obdarowywanemu przypadł do gustu ten prezent? Podpowiadamy, jak wybrać bluzę, która zachwyci każdego asa szos lub miłośnika pojazdów wielkogabarytowych.

fot. wp

Jest miękka, puszysta i miła w dotyku – tak w kilku słowach można opisać popularną w ostatnim czasie tkaninę welwetową, którą wykorzystuje się nie tylko do produkcji koców czy narzut, ale również do tapicerowania mebli. Nic dziwnego, tkaniny welwetowe wyróżniają się walorami użytkowymi, jak również estetycznymi. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele odcieni tego materiału, dlatego bez problemu można kupić meble pasujące praktycznie do każdego stylu. Jakie są zalety tkaniny welwetowej, obiciowej? Gdzie można kupić wysokojakościowe produkty? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

rodzinaInformujemy pacjentów o możliwości skorzystania z badań profilaktycznych Chorób Układu Krążenia. Program skierowany jest do pacjentów w wieku 35-65 lat zadeklarowanych w naszej poradni.

fot. wp

W obecnych czasach coraz więcej spraw załatwiamy nie osobiście, a przez telefon bądź internet. Dotyczy to także umów bardzo często zawieranych na odległość. Zawarcie takiej umowy wiąże się jednak z nieco innymi formalnościami niż tradycyjne spotkanie dwóch stron i złożenie równolegle podpisów. Aby dobrze orientować się w tych kwestiach, polecamy dzisiejszy artykuł. Można się z niego dowiedzieć, kiedy umowa zawarta telefonicznie jest ważna, jak ją skutecznie zawrzeć, a w razie potrzeby – w jaki sposób od niej odstąpić. Zapraszamy do lektury.

fot. wp

Sny nie są przypadkowe. Patrząc na wiele snów i na to, kiedy pojawiają się w życiu danej osoby, można dostrzec, jak sny ucieleśniają bieżące troski, jak ktoś postrzega siebie i jaki jest stosunek śniącego do świata. Patrząc na wiele snów i na to, kiedy pojawiają się one w życiu danej osoby, można zauważyć, jak sny ucieleśniają bieżące obawy.

fot. wp

Wynajmując samochód sprzedawcy proponują różnego rodzaju dodatkowe usługi. Czy jednak warto z nich korzystać? Czy lepszym rozwiązaniem jest samodzielne wykupienie ubezpieczenia na życie lub turystycznego, czy można zdać się na ofertę wypożyczalni? Na jakie informacje zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy wynajmu samochodu?

lubatex

Zatrudni osoby na stanowiska:

- Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT na wózki widłowe

- Operator maszyn dziewiarskich - możliwość przyuczenia

- Operator maszyn do pikowania - możliwość przyuczenia

 Źródło: pixabay.com

Książka to najlepszy prezent na Mikołajki czy pod choinkę. Wybierając książki jako prezenty, dajemy coś wprost nie do przecenienia - możliwość przeżycia przygody i podróży, dokąd tylko czytelnik zechce. W zależności od tego, jaki gust ma osoba obdarowana, możemy podarować jej książkę z różnej kategorii. Na prezent idealnie nadają się zarówno książki fantasy, książki przygodowe, literatura faktu czy książki o przyjaźni. Te ostatnie cieszą się szczególną popularnością w okresie bożonarodzeniowym. Podobnie jak powieści o miłości i szczęściu.

Źródło: pixabay.com

Dbanie o siebie ma szeroki zakres, to nie tylko troska o wygląd, korzystanie z rozmaitych zabiegów, ale także wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych, dbanie o ciało i umysł. To droga do lepszego samopoczucia, nowego stylu życia, który zmieni je i sprawi, że nabierzesz pewności siebie. Szukaj miejsc, w których profesjonalne podejście jest na porządku dziennym.

dcro

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. Kamienna Góra ul. Janusza Korczaka 1
Jesteśmy wiodącym ośrodkiem na Dolnym Śląsku specjalizującym się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym schorzeń narządu ruchu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. INWESTYCJI

REKLAMA