aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

kwiat plakat

W związku z trwającymi pracami nad przygotowaniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru Lokalna Grupa Działania „Kwiat Lnu”

fot. wp

26 maja to wyjątkowy dzień – możesz sprawić, by był jeszcze lepszy! Twoja mama na pewno nie będzie dopominała się o prezent czy upominek. Będzie jej jednak bardzo miło, gdy zapewnisz jej coś nieszablonowego i wyjątkowego właśnie wtedy. To okazja, by pokazać, jak dobrze rozumiesz marzenia swojej mamy. Oto pomysły!

fot. wp

Wśród kurtek damskich, bez których trudno wyobrazić sobie szafę stylowej kobiety ramoneski odgrywają niezwykle ważną rolę. Wzorowane są one na kurtkach motocyklowych, niezwykle popularnych już od wielu sezonów. Co więcej, można je zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Wystarczy jedynie skorzystać z możliwości, jakie daje nam internet oraz wyprzedaży prowadzonych przez sklepy online.

świece sojowe zapachowe

Świadomi klienci coraz chętniej wybierają świece sojowe. Naturalne propozycje są wyrazem ekologicznego życia i oczywiście troski o zdrowie własne i innych. Nawet niepozorne dekoracje mogą być więc świadomą decyzją zakupową. Prawdziwym hitem są produkowane ręcznie z naturalnych materiałów i surowców odnawialnych świece zapachowe. Kluczem jest to, by otaczać się rzeczami najlepszej jakości.

Źródło: unsplash.com

Zastanawiasz się nad zakupem AC? Przeczytaj! Jeśli chcesz, aby Twoje auto było w pełni chronione w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń, warto posiadać nie tylko obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne, ale również autocasco. Masz już swoje OC i nie wiesz, czy możesz dokupić AC? Sprawdziliśmy!

fot. lh

Sprawdź, co mówi się na forach o karmach hypoalergicznych dla psów z alergią pokarmową. Jaką karmę dla psa alergika wybrać? Która cieszy się najlepszą opinią?

Spółka Mieszkaniowa Kamienna GóraSpółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Kamiennej Górze z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami poszukuje: 

Technik prac biurowych

Bank Spółdzielczy

Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze
zatrudni pracownika na stanowisko: referent ds.księgowości

Szczegóły https://bskamgora.pl/oferta-pracy-3/

Poszukuję opieki dla seniora- 88 lat w Kamiennej Górze (ul. Korczaka- dawne sanatorium) w zakresie dziennym na ok 8 godzin.

Poszukuję pilnie ekipy budowlanej z okolic Kamiennej Góry do budowy domu. Proszę o kontakt sms. Oddzwonię. 794 643 202.

REKLAMA