aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. lh

Od kilku lat coraz bardziej spopularyzowany jest rynek artykułów i odzieży dziecięcej i niemowlęcej. Porównując dwie dekady wstecz a obecne dwudziestolecie, możemy dostrzec przepaść. Co jest czynnikiem takiego trendu? Prawdopodobnie wyższy status społeczny obywateli, dostępność towarów i usług oraz social media. Rynek jest przepełniony towarami we wszystkich kolorach, strukturach, zapachach i smakach. Konsument często ma bardzo trudne zadanie, aby wybrać produkt ,który będzie satysfakcjonował go oraz spełniał standardy jakości.

Marka Moocha.pl zalicza się do czołowych producentów odzieży niemowlęcej i dziecięcej. Wszystkie ubranka wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów, co jest bardzo istsotne dla skóry malutkich dzieci. Sklep Moocha śmiało można zaliczyć do manufaktury, ponieważ każdy poszczególny element garderoby lub asortymentu jest wykonywany na indywidualne zamówienie klienta. Jedno body przechodzi przez kilka par rąk, które na poszczególnych etapach produkcji sprawiają, że staje się ono wyjątkowe i niepowtarzalne. Asortyment sklepu jest jednak większy i nie opiera się jedynie na odzieży niemowlęcej. Znajdziemy tutaj ubranka dla starszych dzieci, których nadruki wywołają uśmiech na twarzach rodziców, A także odzież dla dorosłych, która niezaprzeczalnie jest traktowana jako oryginalny prezent przy różnego rodzaju okazjach. Pozostając w temacie upominków, sklep ma do wyboru również śliczne komplety tematyczne dla dzieci - z okazji Walentynek, świąt itp., A także pomocne i praktyczne gadżety dla niemowlaków w postaci rożków, poduszek i kocyków. Jeśli szukamy prezentów dla rodziców lub dziadków, możemy wybrać poduszki z własnym tekstem, który będzie mówił więcej jak słowa. Wśród "sklepowych półek " znajduje się także dział babyshower, kinderparty i urodzinowy. Jeśli wyprawiamy przyjęcie, możemy zainspirować się tematycznymi akcesoriami, które sprawią, że solenizant będzie miał długo niezapomniany dzień. Szczególna ofertę przygotowano dla niemowlaków, którzy obchodzą swoje pierwsze urodziny. Body na roczek to idealne ubranko na swoją pierwszą imprezę urodzinową. Na ubranku nadrukowana jest jedynka oraz imię dziecka. Dostepne różne kolory.

A teraz niespodzianka, tylko teraz i tylko dla Naszych Czytelników. Każdy kto odwiedzi stronę www.moocha.pl i zechce zrobić zakup, może posłużyć się kodem rabatowym, który znajduje się poniżej. Kod uprawnia do 10% zniżki na cały asortyment do 14 maja 2022. Także warto odwiedzić stronę i zapoznać się z ofertą.

KOD: powiatowa101

Zapraszamy :)

REKLAMA