aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

smSpółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Kamiennej Górze jako zarządca nieruchomości ogłasza o wszczęciu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Konserwator terenów.

1. Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:

  • Utrzymanie ulic i chodników w okresie zimowym przy użyciu sprzętu mechanicznego,
  • Koszenie terenów zielonych sprzętem mechanicznym,
  • Zabiegi pielęgnacyjne roślin,
  • Prace porządkowe.

2. Wymagania:

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B,T,C
  • Umiejętność obsługi urządzeń takich jak: kosiarka, dmuchawa do liści itp.,
  • Doświadczenie związane z utrzymaniem miejskich terenów zielonych, a w szczególności:

- strzyżenie trawników

- pielęgnowanie drzew i krzewów

- prace porządkowe (sprzątanie liści, śmieci itp.)

- prace konserwatorskie

  1. Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania
  • Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
  • Możliwość długoletniej współpracy

Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym drogą elektroniczną na adres:

lub drogą pocztową na adres:

Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Ul. Sienkiewicza 3

58-400 Kamienna Góra

Dział Organizacyjny

Zastrzegamy sobie prawo do nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna przy zbieraniu danych osobowych w procesie rekrutacyjnym znajduje się na stronie: RODO - Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. (sm-kamiennagora.pl)