aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. policja

Policjanci z Komisariatu Policji w Lubawce zatrzymali 41 - letniego mieszkańca gminy Lubawka, który widząc byłą żonę, która parkuje swój samochód przy jednej z ulic w Lubawce, postanowił poprzebijać w nim opony.

Mężczyzna widząc, że kobieta odeszła od auta, wyszedł z ukrycia i scyzorykiem dokonał przecięcia 4 opon w jej pojeździe, po czym uciekł.

41- latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia, który zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5. Przyznał się on do zarzucanego czynu i złożył obszerne wyjaśnienia.

Z tłumaczeń mężczyzny wynika, iż niestety od miłości do nienawiści jest krótka droga, czego dowodzi zachowanie 41 - latka, który nie może pogodzić się z faktem, iż była żona odeszła od niego, po czym postanowiła się z nim rozwieść.

Dodatkowo, w między czasie, śledczy ustalili, że mężczyzna ten od początku tego roku dokonywał wielokrotnie na terenie Lubawki licznych kradzieży sklepowych, co potwierdził on sam w trakcie składanych wyjaśnień.

Ponadto w toku wykonywanych czynności okazało się, że 41 - latek poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze do odbycia kary pozbawienia wolności.

REKLAMA