Dzisiaj (piątek, 2 lipca) w Czarnym Borze rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim. Dzisiaj rozgrywane były biegi indywidualne. Wystartowali zawodnicy MUKN Pod Stróżą Lubawka.

W kategorii młodziczka młodsza Maria Bizoń zajęła 2 miejsce, Małgorzata Lubos 3, Kornelia Kmiecik 4, Michalina Harasym 27.

W grupie młodzik młodszy Mateusz Gałkowski był 4, Stanisław Bodzek 5, Antoni Sopata 8.

W rywalizacji młodziczek Majka Germata był 6, Milena Liber 15.

W grupie młodzików Marcel Wilczyński zajął 18 miejsce.

W starszych grupach zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego walczyli w barwach innych klubów.

Rywalizację juniorek młodszych wyrała Oliwia Arendarczyk, Aleksandra Szajnowska była 9 (obie UKN Melafir Czarny Bór). Piąte miejsce zajęła Dominika Leśniara (MKS Karkonosze Jelenia Góra).

W kategorii juniorek Weronika Leśniara (MKS Karkonosze Jelenia Góra) była 9.

W grupie juniorów młodszych Jakub Potoniec zajął 4 miejsce, Kamil Cedzidło był 6 (obaj UKN.Melafir Czarny Bór)

Wśród juniorów Grzegorz Dereń (KS AZS AWF Wrocław) był 16.